جی اس بی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

سرویس خواب دو نفره مدل 149

تخت خواب مدل 149

 

 تخت خواب با ابعاد تشک استاندارد 200 در 160 سانتی متر بوده  و بصورت دورنگ میباشد ، سرتخت بصورت ساده و یکپارچه طراحی شده و بروری سطح آن شیارهایی است که با استفاده از دستگاههای پیشرفته سی ان سی ایجاد شده است ، در پایین تخت نیز شیارهایی بشکل ساده و زیبا  با استفاده از دستگاههای پیشرفته سی ان سی ایجاد شده است، قیدهای کناری در رنگی متفاوت با سرتخت و پایین تخت دارد وتمام ام دی اف با روکش ملامینه  میباشد . اتصالات این تخت الیت و دارای استحکام میباشد.

 پاتختی مدل 149

 

 دو عدد پاتختی بگونه ای زیبا با یک کشو بصورت دورنگ طراحی شده اند که در دو طرف تخت و چسبیده به سرتخت قرار میگیرد، ریل کشوها سه تیکه ساچمه ای بوده که امکان استفاده از کل فضای کشو را فراهم میکند ، پایه ها پلاستیکی درجه یک میباشد که در اندازه و مدلی جذاب طراحی شده است.  

*****

میزآرایشی مدل 149 

 

 سرویس آرایشی دراور بگونه ای زیبا و در ابعاد 100 در 155  سانتی متر بصورت دورنگ طراحی شده است، چهار عدد کشو بزرگ باعمق 47 سانتی متر، فضای مناسبی را جهت  قرار دادن  وسایل اتاق خواب ولوازم آرایش ایجاد مینماید، آیینه آرایشی با طرحی زیبا که همخوانی مناسبی با سرتخت دارد در ابعاد استاندارد و مناسب طراحی شده است ، ریل کشوها سه تیکه ساچمه ای بوده که امکان استفاده از کل فضای کشو را فراهم میکند ، لولاها آرام بند  وپایه ها پلاستیکی درجه یک میباشد که در اندازه و مدلی جذاب طراحی شده است.

 *****

این محصول 100% MDF بوده و با دستگاههای پیشرفته CNC تولید شده و توسط دستگاههای ممبران بصورت یکپارچه روکش PVC شده و سطح آن کاملا ضد آب میباشد .

*** رنگ بندی محصول ***