جی اس بی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

سرویس خواب دو نفره 136


 

 

شامل تخت خواب ۱۶۰ + 200  +  2 عدد پاتختی +  میز آرایش با صندلی و قاب آینه میباشد.

کمد مدل 136 عرض 100

 

*****

تخت خواب مدل 136

 

 

 

تخت خواب این مدل ابعاد استاندارد 200 * 160 سانتیمتر میباشد، البته اندازه  خود سرتخت 210 می باشد.

سرتخت ترکیبی زیبا از چرم و برشهای CNC  می باشد که سطوح ام دی اف بوسیله پی وی سی وکیوم شده که مقاوت و زیبایی خاصی به کار بخشیده. اتصالات تخت همگی از نوع الیت است که از لق شدن کار در طولانی مدت جلوگیری میکند.

 

 

پاتختی مدل 136

 

 

پاتختی ریلهای استفاده شده در کشوی پاتختی سه تکه ساچمه ایست که باعث دسترسی کامل به کل فضای کشو می شود. پایه های پاتختی مدل طرح موج بوده که علاوه بر تنوع ، استحکام خاصی به کار بخشیده.

 

 

 

آرایشی مدل 136

 

 

 میز آرایش که شامل دو تکه بوده که قسمت پایین درواری و قسمت بالا قاب آینه و چند عدد طبقه می باشد . قاب آینه بصورت ریلی است که فضای پشت آیینه را قابل باکس طبقه ای میباشد .تاج سر آرایشی قابل جدا شدن است و پشت آن آینه تلقی کار شده که نمای خوبی که کار میبخشد و با تاج پاتختی هم به همین صورت طراحی گردیده است.

دستگیره های این مدل از جنس تمام استیل آبکاری شده که استحکام فوق العاده ای دارد.

   

کمد مدل 136

 

 

 کمد این مدل عرض 100 سانتیمتر که شامل 2 درب و 3 کشو می باشد. درب سمت راست بصورت آویز قدی و درب سمت چپ آویز کوتاه می باشد. عمق کمد 53 سانتیمتر است که فضای مناسبی برای استفاده مهیا میکند.

 

این محصول 100% MDF بوده و با دستگاههای پیشرفته CNC تولید شده و توسط دستگاههای ممبران بصورت یکپارچه روکش PVC شده و سطح آن کاملا ضد آب میباشد .

*** رنگ بندی محصول ***

*** محصولات مرتبط با محصول فوق ***