جی اس بی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 

سرویس خواب دو نفره مدل 133

 

شامل تخت خواب ۱۶۰ + 200  +  2 عدد پاتختی +  میز آرایش با صندلی و قاب آینه میباشد.

کمد مدل 133 عرض 80

تخت خواب دو نفره مدل 133


 

تخت خواب با ابعاد تشک استاندارد 200 در 160 سانتی متر بوده  و بصورت دورنگ میباشد ، سرتخت بصورت ساده و یکپارچه طراحی شده و بروری سطح آن شیارهایی است که با استفاده از دستگاههای پیشرفته سی ان سی ایجاد شده است ، در پایین تخت نیز شیارهایی بشکل ساده و زیبا  با استفاده از دستگاههای پیشرفته سی ان سی ایجاد شده است، قیدهای کناری در رنگی متفاوت با سرتخت و پایین تخت دارد وتمام ام دی اف با روکش ملامینه  میباشد . اتصالات این تخت الیت و دارای استحکام میباشد.

*****

کمد دو درب مدل 133

 

کمد دو درب در ابعاد 186 در90و عمق 45 سانتی متر  طراحی شده که درای رگال لباس و طبقه بندی بوده و  فضای مناسبی را برای قرار دادن البسه  ایجاد میکند ، در کمد دارای لولا آرام بند و پایه ها پلاستیکی درجه یک میباشد که در اندازه ومدلی  مکعبی طراحی شده است

*****

پاتختی مدل133

 

                              

دو عدد پاتختی بگونه ای زیبا با یک کشو بصورت دورنگ طراحی شده اند که در دو طرف تخت و چسبیده به سرتخت قرار میگیرد، ریل کشوها سه تیکه ساچمه ای بوده که امکان استفاده از کل فضای کشو را فراهم میکند ، پایه ها پلاستیکی درجه یک میباشد که در اندازه و مدلی جذاب طراحی شده است.  

                                                                                  *****

آرایشی مدل 133

 

 

 

سرویس آرایشی دراور بگونه ای زیبا و در ابعاد 100 در 155  سانتی متر بصورت دورنگ طراحی شده است، چهار عدد کشو بزرگ باعمق 47 سانتی متر، فضای مناسبی را جهت  قرار دادن  وسایل اتاق خواب ولوازم آرایش ایجاد مینماید، آیینه آرایشی با طرحی زیبا که همخوانی مناسبی با سرتخت دارد در ابعاد استاندارد و مناسب طراحی شده است ، ریل کشوها سه تیکه ساچمه ای بوده که امکان استفاده از کل فضای کشو را فراهم میکند ، لولاها آرام بند  وپایه ها پلاستیکی درجه یک میباشد که در اندازه و مدلی جذاب طراحی شده است.

 

*****

این محصول 100% MDF بوده و با دستگاههای پیشرفته CNC تولید شده و توسط دستگاههای ممبران بصورت یکپارچه روکش PVC شده و سطح آن کاملا ضد آب میباشد .

*** رنگ بندی محصول ***

*** محصولات مرتبط با محصول فوق ***

سرویس یکنفره مدل 133